Popüler Cevap

Birarabam Sayesinde Nasıl Araba Alınır?

Birarabam Sayesinde Nasıl Araba Alınır?

Birarabam; araba almanın kolaylaştırılması adına kurulmuş bir sistemdir. Bu organizasyona isteyen herkesin katılması mümkündür. Katılan kişilerin herhangi bir fark ödemeden 66 aya kadar uzanan vadelerle araba alması söz konusu olmaktadır. Buna ek olarak, araba almak isteyenler, isterlerse sıfır, isterlerse de ikinci el araba alabilirler. Türkiye’nin her yerinden katılımın mümkün olduğu bu sistemde aynı şekilde Türkiye’nin her şehrinden araç almak söz konusudur. Bugüne kadar sayısız kişiyi ev sahibi yapan Birevim’in Birevim araba versiyonu olarak birçok yerde geçtiğini söylemek mümkündür.

Birarabam Özellikleri ve Avantajları

Birarabam hakkında yapılan Birarabam yorumları; genel olarak pozitiftir. Bu sisteme bilhassa dar ve orta gelirli ailelerin katıldığını söylemek mümkündür. Birarabam sisteminde herkesin bütçesine en uygun olan tasarrufa katılması hedeflenmektedir. Aylık taksitler; 2019 Ekim itibariyle 429 TL’den başlamaktadır. Taşıt veya ihtiyaç kredisi alındığında ödenecek taksit tutarlarıyla kıyaslandığında söz konusu rakamın oldukça düşük olduğunu söylemek mümkündür. Buna ek olarak, erken teslim fırsatından yararlanılmaktadır.

Birarabam’da faiz, vade veya herhangi bir farkın ödenmesi söz konusu değildir. Bu sayede, insanlar, borçlarından çok daha fazlasını geri ödemek zorunda kalmazlar. Ayrıca, Birevim araba organizasyonuna katılan kişiler aylık taksitlerini kendileri belirlemektedir. Bu organizasyonun üyeleri, 80 ay taksit yaptırmış olsalar bile borçlarını normalden daha önce bitirme şansına sahip olurlar. Buna ek olarak, Birarabam’da peşinat verme zorunluluğu yoktur. İsteyenler hiç peşinat ödemeden organizasyona dahil olabilirler. Ancak, peşinat ödendiği takdirde taksitlerin daha erken sürede bitmesi mümkündür.

Birarabam sayesinde sahip olduğunuz arabayı taksitli araba alma yöntemlerinin hepsinden çok daha ucuza mal edebilirsiniz. Dar gelirli vatandaşların araba almasını mümkün hale getiren bu sistemde 24,36,48 ve 66 kişilik tasarruf programları bulunmaktadır. Herkesin bütçesine en uygun tasarruf programına dahil olması söz konusudur. Buna ek olarak, taksitler, kişinin kendisi tarafından belirlenmektedir. Ayrıca, peşinatlı veya peşinatsız ödeme seçenekleri yer almaktadır. Birarabam sisteminde tüketicilerin Birarabam’a yalnızca çalışma bedeli ödemesi söz konusudur. Bunun dışında, herhangi bir ücretin organizasyon tarafından alınması söz konusu bile değildir.

https://www.faizsizkonut.com/birevim-araba-nedir-birevim-araba-kampanyalari/


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.

Plesk Trial Lisans Kodu