Popüler Cevap

Birarabam Sayesinde İstediğiniz Arabaya Sahip Olabilirsiniz

Birarabam Sayesinde İstediğiniz Arabaya Sahip Olabilirsiniz

Artan araç fiyatları araba alımını zor hale getirmektedir. Nakit parası olmayanlar için ise Birarabam rahat bir sistem geliştirmiştir. Bu sistem ile 66 aya kadar vade imkanı bulunmaktadır. Bu vade için herhangi bir fark ödemeye de gerek yoktur.

Birevim İle Araba Alma Şartları

Herkesin araba alma hayali bulunmaktadır. Birevim araba almak isteyenler için faizsiz bir işlem gerçekleştirmektedir. Gerçek değeri ile satın alınan arabalar sayesinde herkes hayaline kavuşmaktadır. Küçük taksitler ile araba almayı sağlayan sistem ile ilgili ise genelde olumlu Birarabam yorumları bulunmaktadır. Hatta sistemde hiç peşinat olmadan araba alımı sağlanmaktadır. Sistem için belirli bir birikim şartı bulunmamaktadır. İsteyen sıfır araç alırken isteyen ikinci el araç satın alabilir.

455 Lira Taksit İle Araba Alma İmkanı

Dar gelirli aileler Birarabam ile 24, 36, 48 ya da 66 ay gibi vadelerde ödeme yapmaktadır. Sistemin çalışma şekillerinden biri de peşinat ile alım yapmaktır. Mesela elinde peşinatı bulunan biri Birevim araba sistemine dahil olduktan hemen 5 ay sonra bile araba sahibi olabilir. Hatta peşinat ve ödemeye göre bu süre daha da aza inecektir.

Peşinat olmadan mesela 30 bin liralık araba almak isteyenler de sisteme dahil olabilir. Bu araba için 66 ay vade yapıldığında aylık ödemeler 455 lira ile başlamaktadır. Her ay yapılan ödemeler arabayı aldıktan sonra ise 635 liraya çıkmaktadır. Birarabam yorumları incelendiğinde bu sistem ile ne kadar çok kişinin araba sahibi olduğu görülmektedir. İşlemler için 2.800 lira civarında işlem ücreti alınmaktadır. Böylece 30 bin liralık araba size 32 bin lira civarında mal olmaktadır.

Faizsiz Araba Almanın Yolu

İçinde kesinlikle faiz barındırmayan bir sistem olan Birarabam, peşinatlı sisteminde ise öncelikle belirli bir peşinat alarak işlemlere başlamaktadır. Bu sistemde Birevim araba almak isteyenler kura yöntemine katılmamaktadır. Belirlenen süre zarfında paranın geri kalan kısmı nakit olarak verilmektedir. Böylece araba alım işlemi gerçekleşir. Araba alan binlerce Birarabam yorumları ile karşımıza çıkmaktadır. Sistem her geçen gün duyulmaya devam etmektedir.

https://www.faizsizev.org/birevim-araba-nedir-birevim-araba-kampanyalari/


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.

Plesk Trial Lisans Kodu