Popüler Cevap

Birarabam İle Araç Sahibi Olmanın Yolları

Birarabam İle Araç Sahibi Olmanın Yolları

Araç sahibi olmak, eskiye oranla gerçekleşmesi zor olan hayallerden biri değil. Hızla değişen dünyada, bir yerden bir yere gidebilmek ve zaman kazanabilmek için araçlar, birincil ihtiyaç listesine girdi. Birarabam, araç sahibi olmak isteyenler için sunduğu fırsatlarla bu hayali gerçeğe dönüştürüyor. Araç satın almak isteyen herkes, herhangi bir fark ödemeden 66 aya kadar vade imkanı ile sıfır kilometre bir aracın sahibi olabiliyor.

Kadının iş dünyasına katılması ile birlikte, bir evde çalışan sayısı arttı. Böylece bazı evlerde araç sayısı ikiye çıktı. Talep bu kadar fazla olunca, ister 0 kilometre, isterseniz ikinci el araç sahibi olmak isteyenler, her gün kampanyaları, yeni araç modellerini araştırmaya ve ödemelerle ilgili bilgi sahibi olmak için araştırmalar yapmaya devam ediyor.

Birevim’in alt markalarından biri olan Birarabam, araç almak için nakit parası olmayıp, faiz veya vade farkı ödemeleri ile karşılaşmak istemeyenler için çeşitli imkanlar sunuyor.  Birarabam, bugüne kadar yüzlerce kişiyi araç sahibi yaparken, önümüzdeki yıllarda bu sayı daha da aratarak çoğalacak ve araba almak isteyenler, araçlarına gerçek değerlerini ödeyerek sahip olabilecekler.

Yıllardır güvenirliğini kanıtlamış ve binlerce kişiyi ev sahibi yapan bir firma olan Birevim’in alt markası olan Birarabam, aynı güven duygusu ile araç sahibi olmak isteyenleri faiz ya da vade farkı ödemesinden kurtarıyor. Araçlarını gerçek değerlerinden alan tüketicilerin olumlu geri dönüşleri ile her gün katlanarak büyüyor.

Küçük Taksitlerle Araba Sahibi Olun

Birarabam’ın önem verdiği unsurların başında yer vade farkı ve faiz ödemesinin olmaması, firmanın tercih edilmesinde en önemli etkenlerden biri. 66 aya kadar taksit imkanı sunan Birarabam, sizi küçük taksitlerle araç sahibi yapıyor. Böylece, her gelirden kişi, ihtiyacı olan araca, zorluk çekmeden sahip oluyor. Üstelik peşinat vermenize de gerek yok. Siz yalnızca, hangi aracı istediğinize, 0 mı yoksa ikinci el araç mı olacağına kara veriyorsunuz. Birarabam, zaman zaman yaptığı kampanyalarla, engelli, kamu çalışanı, şehir yakını ve gazilerimiz için özel seçenekler de sunuyor.

Dar Gelirliler İçin Araba

Birarabam ile dar gelirli vatandaşlar da araç sahibi olabilir. Tasarruf programları olan, 24, 36, 48 veya 66 kişilik programlarından birine dahil olup, kişiler taksitlerini kendileri belirlerler, böylece peşinatlı veya peşinatsız ödeme yapabilirler.

Örneğin, 30 bin TL değerinde ikinci el bir araba için hiç peşinat vermeden 66 kişilik tasarruf programına dahil olabilirsiniz. Arabanızı teslim almadan önce 455 TL, teslim aldıktan sonra 635 TL ödeme yapmanız yeterli olacaktır. Arabanız için bedeli dışında müşteri farkı ödemezsiniz. Yalnızca Birarabam’a 2.820 TL çalışma bedeli ödeniyor. Toplam maliyet Birevim çalışma bedeli ile birlikte 32.820 TL oluyor. Eğer peşinat vererek tasarruf programlarına dahil olursanız, daha fazla avantaj elde edersiniz.

https://www.birevimolsa.net/birevim-araba-nedir-birevim-araba-kampanyalari/


Yorum Yap

Abone Ol!

En güncel bilgilerden haberdar olmak için abone olun.

Plesk Trial Lisans Kodu